خانه / ویژه نامه / گام های مثبت مدیریت شهری در شهرداری منطقه ۲ خرم آباد

گام های مثبت مدیریت شهری در شهرداری منطقه ۲ خرم آباد

برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان
وی بیان کرد: با توجه به برگزاری کنگره ۶ هزار و ۳۰۰ شهید لرستان و نظر به اینکه شهرداری خرم آباد از کمیته های این کنکره در سطح استان می باشد در معابر و میادینی که بنام شهدا مزین شده است المان ها و تندیس ها و یادمان هایی نصب شودکه در این راستا در حاشیه پل شهدا یادمانی بنام شهدای عزیز طراحی و نصب نمایم.
شهردار منطقه ۲ خرم آباد اظهار کرد: میدان ورزش ،میدان بهشت و یک سری مجسمه هایی که در دریاچه بهشت است کارهای بهسازی و رنگ آمیزی آنها صورت گرفته است .
وی گفت:پارک های محلی وجود دارد که از لحاظ مبلمان پارکی، وسایل بازی و همچنین بحث روشنایی مشکل دارند که برنامه‌ریزی کرده‌ایم که به مرور زمان آنها را انجام دهیم.
وی بیان کرد :پیمان کارهایی که آسیب زیادی به فضای سبز این شهر در سنوات گذشته وارد کرده بودند را کنار گذاشته و از پیمانکاران قوی استفاده شده است که سعی می‌کنیم در طول این مدت با توجه به اینکه بارش کمی داشتیم با همه این مشکلات و نواقص بتوانیم به بهترین شکل ممکن قدم برداریم .
حسنوند افزود:در بحث تنظیف نیز خرید سطل زباله را داشتیم که ۷۰ سطل زباله را خریداری و در سطح شهر نصب کردیم و ۷۰ سطل زباله که معیوب شده بود را تعمیر کرده‌ایم.
وی افزود : با تلاش شبانه روزی خود و همکاران سعی داریم قدمهای مثبتی در جهت خرمی و آبادانی شهر برداریم و در این راه نیازمند مشارکت و همدلی همه عزیزان می باشیم و انتظار داریم با پرداخت به موقع عوارض خود در ابتدای سال بتوانیم با توان مضاعف خدمات گسترده ای ارایه نمایم و از سوی نیز به جهت تشویق و ترغیب همکاران خود سعی کرده ایم که با پرداخت به موقع حقوق و مزایا این عزیزان و برنامه های رفاهی مایع دلگرمی و انگیزه بیشتر همکاران در راه خدمت رسانی باشیم و این وعده را در فروردین سال جاری محقق نموده و حقوق و مزایا پرسنل رسمی ،شرکتی و پیمانکاران تنظیف و فضای سبز به موقه پرداخت گردید.
با توکل بر خدا و امید به روزهای بهتر و در کمال سلامت و تندرستی مردم عزیز شهر

سمیرا حسن زاده :کارشناس ارشد مطالعات فرهنگی و رسانه

این مطلب هم بخون

مراسم نکوداشت نامداران و پیشکسوتان فرهنگ و هنر لرستان

مراسم نکوداشت نامداران و پیشکسوتان فرهنگ و هنر لرستان ذیل سفر هفت بحر هنر، پنج …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *