خانه / ویژه نامه / گام های مثبت مدیریت شهری در شهرداری منطقه ۲ خرم آباد

گام های مثبت مدیریت شهری در شهرداری منطقه ۲ خرم آباد

برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان
وی بیان کرد: با توجه به برگزاری کنگره ۶ هزار و ۳۰۰ شهید لرستان و نظر به اینکه شهرداری خرم آباد از کمیته های این کنکره در سطح استان می باشد در معابر و میادینی که بنام شهدا مزین شده است المان ها و تندیس ها و یادمان هایی نصب شودکه در این راستا در حاشیه پل شهدا یادمانی بنام شهدای عزیز طراحی و نصب نمایم.
شهردار منطقه ۲ خرم آباد اظهار کرد: میدان ورزش ،میدان بهشت و یک سری مجسمه هایی که در دریاچه بهشت است کارهای بهسازی و رنگ آمیزی آنها صورت گرفته است .
وی گفت:پارک های محلی وجود دارد که از لحاظ مبلمان پارکی، وسایل بازی و همچنین بحث روشنایی مشکل دارند که برنامه‌ریزی کرده‌ایم که به مرور زمان آنها را انجام دهیم.
وی بیان کرد :پیمان کارهایی که آسیب زیادی به فضای سبز این شهر در سنوات گذشته وارد کرده بودند را کنار گذاشته و از پیمانکاران قوی استفاده شده است که سعی می‌کنیم در طول این مدت با توجه به اینکه بارش کمی داشتیم با همه این مشکلات و نواقص بتوانیم به بهترین شکل ممکن قدم برداریم .
حسنوند افزود:در بحث تنظیف نیز خرید سطل زباله را داشتیم که ۷۰ سطل زباله را خریداری و در سطح شهر نصب کردیم و ۷۰ سطل زباله که معیوب شده بود را تعمیر کرده‌ایم.
وی افزود : با تلاش شبانه روزی خود و همکاران سعی داریم قدمهای مثبتی در جهت خرمی و آبادانی شهر برداریم و در این راه نیازمند مشارکت و همدلی همه عزیزان می باشیم و انتظار داریم با پرداخت به موقع عوارض خود در ابتدای سال بتوانیم با توان مضاعف خدمات گسترده ای ارایه نمایم و از سوی نیز به جهت تشویق و ترغیب همکاران خود سعی کرده ایم که با پرداخت به موقع حقوق و مزایا این عزیزان و برنامه های رفاهی مایع دلگرمی و انگیزه بیشتر همکاران در راه خدمت رسانی باشیم و این وعده را در فروردین سال جاری محقق نموده و حقوق و مزایا پرسنل رسمی ،شرکتی و پیمانکاران تنظیف و فضای سبز به موقه پرداخت گردید.
با توکل بر خدا و امید به روزهای بهتر و در کمال سلامت و تندرستی مردم عزیز شهر

سمیرا حسن زاده :کارشناس ارشد مطالعات فرهنگی و رسانه

این مطلب هم بخون

سرقت بخش های ازمستندگذری برموسیقی لرستان توسط شبکه بی بی سی

درزمانی که کمترکسی جرات نام بردن ازموسیقی راداشت باهمت جمعی ازیاران همدل بزرگان موسیقی لرستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *